خانه > اخبار > پروژه سنگ فرش خیابان ولیعصر (عج) تا پارک آناهیتا به پایان رسید .

پروژه سنگ فرش خیابان ولیعصر (عج) تا پارک آناهیتا به پایان رسید .

سنگ فرش خیابان ولیعصر (عج) تا پارک آناهیتا به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری سرعین :

مهندس روح الله هدایت شهردار سرعین از زمان تصدی شهرداری به عدم توقف پروژه های عمرانی نیمه کاره و اغاز پروژه های عمرانی مهم که خواسته عموم شهروندان است تاکید داشتند که با توجه به صدور مجوز از طرف شورای محترم‌شهر و خواسته شهروندان عزیز پروژه سنک فرش خیابان ولیعصر در اولیت کار قرار گرفت .
با توجه به سردی هوا ، بارش برف و وزش باد برخی از شهروندان نگران اتمام این پروژه بودند که با برنامه ریزی های دقیق ، حمایت اعضای شورا و تلاش شبانه روزی پیمانکاران بومی سرعین این پروژه به اتمام رسید و قابل بهربرداری است .

شهردار سرعین از تمامی مردم شریف كه سختی های اجرای پروژه عمرانی را پذيرفته  و مجموعه شهرداری را همراهی كردند تشكر کرد و گفت : نورپردازی و زیبا سازی حاشیه خیابان ولیعصر در حال اجرا میباشد که بزودی به اتمام خواهد رسید ، با توجه به وجود تپه باستانی و پارک آناهیتا  این خیابان به یکی از زیباترین خیابان های سرعین تبدیل خواهد شد که امیدواریم مورد استقبال گردشگران واقع شود .

همچنین ببینید

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری/احداث جاده نیو اردبیل ،توسعه وبهسازی مسیر گردشگری ارجستان و پل کمربندی مطالبه ما از رئیس جمهور خواهد بود

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری /احداث جاده نیو اردبیل، توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *