خانه > اخبار > پروژه های عمرانی شهرداری سرعین افتتاح شد .

پروژه های عمرانی شهرداری سرعین افتتاح شد .

پروژه‌های عمران شهری سرعین افتتاح شد
به همت شهرداری سرعین و با حضور مسئولان استانی و محلی پروژه‌های متعدد عمران شهری در سرعین افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسمی که در سالن ورزشی بانوان سرعین برگزار شد، شهردار این شهر اظهار کرد: ما براساس قولی که در ۹ اردیبهشت امسال به مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی دادیم سعی کردیم در این ۶ ماه از فصل کاری بهترین بهره را گرفته و با توجه به بودجه مصوب ۲۱ میلیارد تومانی شهرداری سرعین پروژه‌های عمران شهری را با اولویت به انجام برسانیم.
نائب حبیبی خاطرنشان کرد: بودجه شهرداری سرعین نسبت به سال‌های گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است و این افزایش از بابت بند «ب» تبصره ۳۶ برنامه ششم توسعه است که امیدواریم با عملیاتی شدن این بند قانونی درآمد شهرداری از محل آب‌های گرم افزایش یابد.
وی بیان کرد: ما تاکنون ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل درآمد شهرداری صرف اجرای پروژه‌های عمرانی کردیم که تلاش می‌کنیم این رقم تا پایان سال این رقم به ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برسد.
شهردار سرعین افزود: ۶۷ درصد بودجه شهرداری سرعین عمرانی و ۳۲ درصد جاری است که امیدواریم از محل آب‌های گرم منابع اختصاص یافته صرف پروژه‌های عمرانی شود تا در مجموع بیش از ۱۴ میلیارد تومان هزینه‌کرد عمرانی را شاهد باشیم.
حبیبی به افتتاح یک و نیم کیلومتر از مسیر کمربندی سرعین به عرض ۴۵ متر برای تسهیل عبور و مرور و رفع مشکل ترافیکی داخل شهر سرعین اشاره کرد و گفت: تنها ۳۰۰ متر از این مسیر باقی مانده که با آسفالت آن تا یک ماه آینده کل کمربندی تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد.
وی ادامه داد: شهرداری سرعین برای کمربندی این شهر بیش از ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان هزینه کرده و در کنار آن پروژه مهم دیگر ما مسیر سلامت است که با اعتبار یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان فاز اول آن اجرایی شده و در هفته‌های آینده با آسفالت‌ریزی کامل آماده بهره‌برداری خواهد شد.
شهردار سرعین همچنین به اجرای فاز اول پروژه مهم پارک ۱۲ هکتاری سرعین اشاره و خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از فاز اول آن که شامل حوضچه به ظرفیت آبگیری ۲ هزار مترمربع فاز دوم آن نیز از سال آینده شروع خواهد شد.
حبیبی همچنین از احداث ساختمان آتش‌نشانی سرعین شامل آشیانه و ساختمان اداری در فضای ۵۰۰ مترمربع خبر داد و اظهار کرد: برای این پروژه نیز یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزیه خواهیم کرد تا در سال آینده به بهره‌برداری برسد.
وی بیان کرد: ۲۸ پروژه عمران شهری نیز با پیشرفت ۹۰ درصد یا در مرحله افتتاح و یا تکمیل نهایی است که ما با پشتیبانی شورای شهر و همراهی اعضای پرتلاش این مجموعه سعی داریم تا این پروژه‌ها را تقدیم اهالی سرعین کنیم.
شهردار سرعین از حمایت بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در پیگیری برای اختصاص قیر رایگان برای شهرداری سرعین قدردانی کرد و گفت:از معاون امور عمرانی استاندار اردبیل نیز از بابت اختصاص اوراق خزانه و هزینه کرد آن در سنگفرش نمودن مسیرهای ترددی شهروندان و مسافران قدردانی می‌کنیم.
حبیبی تصریح کرد: تمام سعی ما بر این است تا در مسیر رضایتمندی مردم و رشد و بالندگی شهر گام‌های اساسی را برداریم که به یقین ارائه این خدمات کیفی می‌تواند زمینه آسایش و آرامش مردم را به همراه داشته باشد.
وی بیان کرد: سرعین شهر بین‌المللی است که هر سال پذیرای میلیون‌ها گردشکر داخلی و خارجی است که در مدت اقامتشان نیازمند دریافت خدمات ارزشمند هستند که در کنار آن رشد روزافزون جمعیت شهری در سرعین مسئولیت خدمات‌رسانی ما را به شهروندان سنگین‌تر کرده و ما نه تنها این سنگینی بار را زحمت نمی‌دانیم بلکه رحمت الهی تلقی می‌کنیم.
شهردار سرعین گفت: در یک سال اخیر آنچه که در سرعین انجام دادیم هر چند در شان مردم نبوده اما تلاشمان بر این بود تا با توزیع عادلانه امکانات توسعه متوازن اتفاق افتاده و کارآمدی شهرداری را در کنار بروز کردن ابزارها و اقدامات خدماتی و ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه اماکن تفریحی و رفاهی به شایستگی انجام دهیم.
در این مراسم سالن فرهنگی – ورزشی بانوان شهرداری سرعین افتتاح شد که در این سال بانوان در رشته‌های مختلف نظیر ووشو، آمادگی جسمانی، ایروبیک و .. فعالیت خواهند کرد.

 

 


 


همچنین ببینید

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری/احداث جاده نیو اردبیل ،توسعه وبهسازی مسیر گردشگری ارجستان و پل کمربندی مطالبه ما از رئیس جمهور خواهد بود

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری /احداث جاده نیو اردبیل، توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *