خانه > اخبار > پیام تبریک مهندس حبیبی شهردار سرعین بمناسبت نوروز ۹۸

پیام تبریک مهندس حبیبی شهردار سرعین بمناسبت نوروز ۹۸


بسم الله الرحمن الرحيم

 

نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌ای بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌ روح‌ بخش بهار که با رايحه‌ عطر ولادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) همراه است، با صميمانه‌ ترين کلام بهار و نوروز باستاني را تبريک و تهنيت عرض نمايم.

نوروز موسم نزديکي و پيوند دلها و آرزوها است فرصت مناسبي است تا با يکديگر عهد و پيمان ببنديم که تا رسيدن به توسعه همه جانبه و تحقق يک زندگي توأم با معنويت، آرامش و اميد، لحظه‌اي از تلاش و کوشش دست برنداريم. در آغاز سال جديد آرزوي ما براي همه شهروندان عزيز سرعین ، زندگي در شهري اخلاقي، زيبا، ايمن، شاد، آباد و توسعه يافته، نه از جنس رويا و شعار بلکه اهدافی به دقت برنامه ريزي شده که در سال جديد با قاطعيت و پشتکار و مشارکت شهروندان در جهت تحقق آنها تلاش خواهيم کرد.

در اين عيد سعيد باستاني با اميد به فردايي بهتر و بهاري پربارتر، بر آستان آفريدگار يگانه سر به سجده شکر مي گذاريم و فروتنانه از او طلب مي کنيم که :”يا مقلب القلوب و الابصار ، يا مدبر الليل و النهار ، يا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الي احسن الحال.”

سال ۱۳۹۸ مبارک

نائب حبیبی_ شهردار سرعین

همچنین ببینید

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری/احداث جاده نیو اردبیل ،توسعه وبهسازی مسیر گردشگری ارجستان و پل کمربندی مطالبه ما از رئیس جمهور خواهد بود

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری /احداث جاده نیو اردبیل، توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *