خانه > عمران > احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در سرعین

احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در سرعین

در راستای توسعه ورزش های همگانی مسیر دو چرخه سواری در سرعین ایجاد می شود .

شهردار سرعین از ایجاد مسیر دوچرخه سواری در این شهرستان توریستی خبر داد.

به گزارش برنا ، مهندس حبیبی شهردار سرعین در نشست با هیئت ورزش های همگانی استان گفت :
در جهت رشد و توسعه ورزش همگانی در رشته های مختلف ورزشی نیاز هست که مطالعات دقیقی صورت بگیرد و شهرداری سرعین هم نسبت به این موضوع برنامه ویژه ای دارد که اولین برنامه در راستای همگانی کردن رشته دوچرخه سواری می باشد که بحث مطالعاتی و مهندسی این موضوع بررسی شده است و مسیر دوچرخه سواری در شهر سرعین برای همشهریان و مسافران عزیز ایجاد خواهد شد.

شهردار سرعین اضافه کرد :
فضاهای مناسبی برای ورزش های همگانی و صبحگاهی هم برای مسافران و هم برای مردم سرعین در نظر گرفته شده است و حتی در جهت توسعه ورزش همگانی برای بانوان سالنی خصوصی اختصاص داده شده که برای تجهیز این سالن نیاز هست که اداره کل ورزش وجوانان کمک کند.

حبیبی با اشاره به خوش آب و هوا بودن شهر سرعین اضافه کرد:
با توجه به شرایط اقلیمی و آب وهوایی در این شهر توریستی و استفاده تیم های ورزشی در لیگ برتر و حتی اردوهای تیم های ملی نیاز هست که کمپ های ورزشی در این شهر احداث شود که این هم با مطالعات و برسی های بعمل آمده مورد موافقت قرار گرفت و سرعین آماده احداث چنین کمپی برای تیم های ملی ، تیم های لیگ برتری و حتی برگزاری مسابقات ملی و بین الملی می باشد.

#ورزش_های_همگانی
#دوچرخه_سواری
#مسیر_سلامت
#مصاحبه

@shahrdari_sarein

همچنین ببینید

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری/احداث جاده نیو اردبیل ،توسعه وبهسازی مسیر گردشگری ارجستان و پل کمربندی مطالبه ما از رئیس جمهور خواهد بود

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری /احداث جاده نیو اردبیل، توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *