خانه > عمران > احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در سرعین

احداث مسیر ویژه دوچرخه سواری در سرعین

در راستای توسعه ورزش های همگانی مسیر دو چرخه سواری در سرعین ایجاد می شود .

شهردار سرعین از ایجاد مسیر دوچرخه سواری در این شهرستان توریستی خبر داد.

به گزارش برنا ، مهندس حبیبی شهردار سرعین در نشست با هیئت ورزش های همگانی استان گفت :
در جهت رشد و توسعه ورزش همگانی در رشته های مختلف ورزشی نیاز هست که مطالعات دقیقی صورت بگیرد و شهرداری سرعین هم نسبت به این موضوع برنامه ویژه ای دارد که اولین برنامه در راستای همگانی کردن رشته دوچرخه سواری می باشد که بحث مطالعاتی و مهندسی این موضوع بررسی شده است و مسیر دوچرخه سواری در شهر سرعین برای همشهریان و مسافران عزیز ایجاد خواهد شد.

شهردار سرعین اضافه کرد :
فضاهای مناسبی برای ورزش های همگانی و صبحگاهی هم برای مسافران و هم برای مردم سرعین در نظر گرفته شده است و حتی در جهت توسعه ورزش همگانی برای بانوان سالنی خصوصی اختصاص داده شده که برای تجهیز این سالن نیاز هست که اداره کل ورزش وجوانان کمک کند.

حبیبی با اشاره به خوش آب و هوا بودن شهر سرعین اضافه کرد:
با توجه به شرایط اقلیمی و آب وهوایی در این شهر توریستی و استفاده تیم های ورزشی در لیگ برتر و حتی اردوهای تیم های ملی نیاز هست که کمپ های ورزشی در این شهر احداث شود که این هم با مطالعات و برسی های بعمل آمده مورد موافقت قرار گرفت و سرعین آماده احداث چنین کمپی برای تیم های ملی ، تیم های لیگ برتری و حتی برگزاری مسابقات ملی و بین الملی می باشد.

#ورزش_های_همگانی
#دوچرخه_سواری
#مسیر_سلامت
#مصاحبه

@shahrdari_sarein

همچنین ببینید

جلسه کارگروه امور عمرانی شهرستان سرعین با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری

جلسه کارگروه امور عمرانی شهرستان سرعین با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری 🔸 …

3 نظر

 1. سلام وقت بخیر
  مسئولین محترم در خصوص حجاب و عفاف به خصوص در مناطق تفریحی و گردشگری استان باید به صورت جدی تر کار کنند و در این زمینه فرهنگ سازی بشه، الان متاسفانه با پدیده نوظهور کشف حجاب مواجه هستیم! برداشتن حجاب توسط خانم ها در مناطق گردشگری استان مثل شهر توریستی سرعین و مناطق تفریحی اطراف شهر و … همچنین ماشین سواری و پیاده روی بدون روسری در این مناطق که به تازگی رایج شده! از نمونه های بی حجابی هست.
  اگه در این زمینه از طرف مسئولین استان به خصوص مسئولین فرهنگی و فرمانداری و شهرداری و سایر ارگان های مرتبط کاری فوری انجام نشه به یک عادت ناپسند و هنجار شکنانه تبدیل خواهد شد.
  با تشکر

 2. با سلام و احترام
  در مورد آبگرم های موجود میخواستم موردی رو خدمتتون عرض کنم، برای اینکه هویت این آبگرم ها باقی بمونه و به صورت طبیعی بتونیم ازشون استفاده کنیم، لطفاً در صورت احداث آبگرم های مدرن در محل دیگری ساخته بشه و آب این چشمه ها به اونجا انتقال داده بشه تا زمینه های ثبت ملی و یا جهانی این چشمه ها که لازمه اون طبیعی باقی موندن اون هاست، فراهم بشه. در حال حاضر متاسفانه چشمه هایی مثل پهنلو، قهوه سویی، ژنرال و … حالت ابتدایی و طبیعی خودشون رو از دست دادند. لطفاً مسئولین این مسئله رو مد نظر قرار بدند
  با تشکر

 3. با سلام و احترام ، چند سالی هست که در ضلع شمالی میدان قارتال ساختمانهایی جهت استفاده افراد بومی و غیر بومی ساخته شده است که این عاملی باعث افزایش سفر به این شهر گردیده است اما مناسفانه تاکنون در خصوص جدول کشی و اسفالت این محدوده کوچک اقدامی از طرف شهرداری صورت نگرفته و متاسفانه زباله و گرد و خاک و تپه های خاکی در این محدوده چهره زشتی به این محدوده داده است که باعث دا زدگی توریستها گردیده است لطفا شهرداری در خصوص اسفالت اقدام نماید. با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *