خانه > عمران > شکوفایی عمران در شهر چشمه های بهشتی سرعین

شکوفایی عمران در شهر چشمه های بهشتی سرعین

به گزارش شهرخوان، شهردار سرعین در جریان بازدید میدانی از پروژه های عمرانی این شهر که با همراهی امام جمعه، فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سرعین صورت گرفت، به خبرنگاران
گفت: امسال پروژه های عمرانی شهرداری سرعین با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب ۲۱ پروژه شروع شده و در حال اجراست.

نائب حبیبی با اشاره به عملیات اجرایی کمربندی سرعین، این پروژه بسیار مهم و تاثیرگذار در رفع مشکلات ترافیکی این شهر ارزیابی کرد و گفت: بخش اعظم کارهای عمرانی پروژه کمربندی سرعین به اتمام رسیده و تلاش می کنیم تا مراحل نهایی آن را به انجام برسانیم.

وی افزود: عمده کارهای مربوط به زیرسازی در پروژه کمربندی سرعین به پایان رسیده و طبق برنامه ریزی انجام گرفته تلاش خواهیم کرد کار آسفالت بخش های آماده شده تا زمان اغاز فصل گردشگری به اتمام برسد.

حبیبی ساماندهی معابر و پیاده روهای شهر سرعین با استفاده از سنگ فرش های با مصالح مرغوب را از دیگر اقدامات شهرداری در راستای توسعه عمرانی و زیباسازی شهر گردشگرپذیر سرعین عنوان کرد و گفت: این پروژه نیز با جدیت و دقت تمام در حال انجام است.

همچنین ببینید

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری/احداث جاده نیو اردبیل ،توسعه وبهسازی مسیر گردشگری ارجستان و پل کمربندی مطالبه ما از رئیس جمهور خواهد بود

افتتاح پروژه های عمرانی با هدف کمک به توسعه گردشگری /احداث جاده نیو اردبیل، توسعه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *